Potrebujete pokosiť pozemok, no nemáte na to potrebné vybavenie či čas? Radi sa o to postaráme za vás. Ponúkame kosenie trávy v Pezinku a okolí, mulčovanie pozemkov aj vertikuláciu trávnika. Na odstránenie vyššieho porastu používame krovinorez alebo traktor.

Kosenie trávy v rukách odborníkov

Nie každý majiteľ domu so záhradou, sadu či iného pozemku má dostatok času na starostlivosť oň. V takom prípade prichádzajú na rad profesionáli. Kosenie trávy Pezinok sa postará o pokosenie na správnu dĺžku. Nezabúdame ani na vyčistenie pozemku od kameňov, konárov alebo iných predmetov, ktoré by sa mohli dostať pod nože kosačky. Samozrejmosťou je upratanie okolia — na priľahlých chodníkoch alebo cestných komunikáciách nezostanú žiadne zvyšky porastu.

Máte veľký pozemok, no nedisponujete potrebnou technikou na jeho kosenie? V takom prípade obvykle nestačí bežná elektrická alebo benzínová kosačka. O to viac, ak má pozemok členitý terén a rastú na ňom rôzne kroviny alebo dreviny. Aby ste si nemuseli zaobstarať vlastnú techniku, váš pozemok pokosíme pomocou krovinorezu, traktora a k dispozícii je vám aj čistenie lesnou frézou. S odolnými drevinami si poradí motorová píla.

Odvoz bioodpadu

Kosenie trávy Pezinok pre vás zabezpečí tiež odvoz bioodpadu pomocou dodávky alebo veľkokapacitného kontajnera. Organický materiál, ktorí získate kosením, sa dá tiež opäť využiť ako mulč. Najemno rozdrvené zbytky rastlín sa ponechajú na trávniku, vďaka čomu získate lacné, prírodné hnojivo. Mulč zároveň pomáha udržiavať v pôde vodu a prispieva k ochrane pred rastom burín.

Aby malo mulčovanie čo najlepší efekt, pred kosením je vhodné trávnik prevzdušniť, aby sa z neho odstránili suché zvyšky porastu. Takýmto spôsobom sa výživné látky dostanú až ku koreňom rastlín a zlepší sa tiež cirkulácia vzduchu.

    Žiadosť o nezáväznú ponuku

    Polia označené hviezdičkou * sú povinné.