Kosenie trávy v Nitre

Potrebujete pokosiť trávu v Nitre, alebo okolí? Upravený pozemok ako z časopisu a počas celého roka? S nami to nie je žiadny problém. Vyhrajte odvekú vojnu s burinou a prenechajte starostlivosť o trávnik na vašom dvore alebo záhrade profíkom. Ľavou zadnou si poradíme s rovinou aj svahom od malých záhrad až po celé lúky, ihriská a firemné areály.

Koseniu a údržbe trávnika sa venujeme na Západnom a Strednom Slovensku už niekoľko rokov, vďaka čomu sme nazbierali bohaté skúsenosti s prácou na rôznych typoch pozemkov. Zatiaľ čo niektoré potrebujú len základnú pravidelnú úpravu, pracujeme aj so zanedbanými pozemkami plnými krovín, náletov a stromov, ktoré potrebujú jednorazový väčší zásah. Nezľakneme sa žiadnej výzvy.

K dispozícii máme najmodernejšiu techniku vrátane profesionálnych krovinorezov, záhradných kosačiek, traktorov, mulčovača ale tiež lesnej frézy, ktorá si hravo poradí s akoukoľvek džungľou. Na odolnejšie dreviny používame motorovú pílu.

Keď je práca hotová, vždy po sebe okolie upraceme a prípadné okolité chodníky alebo cesty vyčistíme fukárom od zvyškov trávy alebo iného odpadu.

Venujeme sa tiež odvozu bio odpadu vzniknutého pri práci našou vlastnou dodávkou, v prípade väčšieho množstva odpadu vieme zabezpečiť kontajner. Postaráme sa o všetko potrebné, takže si s ničím nebudete musieť robiť starosti.

Kontakt

Máte pre nás prácu, prípadne vás zaujíma niečo iné? Kontaktujte nás e-mailom alebo nám zavolajte a radi vám zodpovieme na akékoľvek ďalšie otázky. Prípadne nám môžete poslať žiadosť o nezáväznú cenovú ponuku.

Podrobný cenník všetkých služieb nájdete na našom webe.

Služby